Autorizovaný servis a prodejce kol Dykeson

Prima-kolo se stalo autorizovaným servisem a prodejcem pro českou značku Dykeson, která stojí za unikátními a stylovými e-biky.

O kolech Dykeson 

Představte si tichého mesiáše s osobitým rámem, neuvěřitelně širokými pneumatikami, pružinovým šitým sedlem, podvěšenou nádrží s výkonným elektromotorem a kapacitní baterií, vyrobenou v České republice.

Dokonale ovladatelný, nepřehlédnutelný přízrak městských bulvárů i romantického českého venkova. S pohodlným dojezdem 60 – 200 kilometrů dle typu baterie jakou si zvolíš, brzy ovládneš celý kraj.

 

Parametry

    DOJEZD: výdrž baterie je cca 60 – 200 km dle typu

 

   
    BRZDY: hydraulické kotoučové Tektra HD-350 E
 
 
   
    DOBÍJENÍ: S Dykeson rychlonabíječkou od 4 hodin 
 
 
   
    ŘAZENÍ: 8 rychlostí asistence Shimano
 
 
 

Vize společnosti Dykeson 

Dykeson je česká firma, jejíž ambasadoři jezdí na kole po republice, povídají si s lidmi ve městech, na kopcích, v lesích a na vesnicích. Sledují, jak a kam cestují a ptají se, jaký by byl pro ně ideální dopravní prostředek. A podle toho vymýšlí design a funkčnost e-kola Dykeson.

Společně s českými dodavately a servisními místy společně pak vymýšlí originální komponenty pro svá kola. Příkladem mohou být unikátní velkokapacitní baterie vyrobené v České republice přímo na míru pro kolo Dykeson.

Takové e-kolo, jako Dykeson ještě na trhu není. Společně se svými jezdci teprve vytvoří nový životní styl. Svoboda pohybudobrodružství a šetrnost k přírodě budou jeho základem.