Značka: LECTRON

LECTRON Altezza M-RX 2017

Neohodnoceno
44 990 Kč
Skladem
  • Elektrokolo crossového typu 28" se středovým pohonem
  • Integrovaná baterie, komfortní výbava a prodloužený dojezd
  • Snížená geometrie pro plnou kontrolu a snadný nástup

Zcela nový model crossového elektrokola, které přímo vybízí k aktivitě a je ideální pro všechny druhy cyklistických výletů. Nová snížená geometrie rámu poskytuje naprostou jistotu pohodlného nastupování zejména ženám a nižším postavám. Díky moderní stavbě však nepůsobí usedlým dojmem a má skvělou tuhost. Středový pohon s kombinací torzní a frekvenční charakteristiky (Hybrid sensor) poskytuje nenahraditelný komfort při cykloturistice, kdy jezdec není nucen trvale zabírat silou a přetěžovat klouby a svaly, jak tomu bývá u strikně torzní senzoriky, ale může režim volit s ohledem na své potřeby. 

Kategorie: E-bike
Záruka: 2 roky

 

  MOTOR středový elektromotor  250W/ max. 500W Lectron drive
  BATERIE 37V / 14,5 Ah (536Wh) Samsung
  DISPLEJ LCD
  RÁM 17"  Alu slitina 6061
  VIDLICE Suntour NEX, uzamykatelná
  ZAPLETENÁ KOLA 28", dvojstěnné ráfky s profilem, hliníková slitina, sidewall.
  PLÁŠTĚ plášť 38C
  BRZDY hydraulické Tektro Auriga HD-M290
  ŘAZENÍ řazení SHIMANO SL-M310
  PŘEHAZOVAČKA 1x9 převodů SHIMANO Alivio
  SEDLO sportovní
  ŘIDÍTKA seřiditelný představec
  PEDÁLY součástí
  VÁHA 19,7kg + 2,4kg baterie

 

Model Altezza M-RX 2017 má nadstandardní výbavu a prodloužený dojezd. Na rámu je osazena nová zapuštěná baterie s kapacitou 14,5 Ah, která dokáže pohánět motor až na vzdálenost 130  kilometrů.   Bezúdržbový středový pohon poskytuje plynulý tah, volitelný v pěti stupních asistence. Přehledný digitální ovládací panel poskytuje pnou kontrolu nad elektrickou asistencí. Altezza M-RX je vybavena hydraulickými brzdami tektro Auriga, 9 převodů Shimano Alivio a  uzamykatelnou nastavitelnou přední vidlici Suntour Nex. 

Lectron Altezza je moderní trekingové (crossové) elektrokolo s kompaktní Li-ion baterií  a všestrannými plášti velikosti 28".  Má vynikající ovladatelnost a díky  velkému rozsahu  nastavení  sedla i  řídítek skvěle padne každému uživateli.