1 hodnocení

TREK Domane SL 7 2018 dámské

Dámské silniční kolo Domane SL 7 je lehké, nabízí vysoký výkon a účinnost, když vyrazíte do náročného terénu. Karbonový rám, přední a zadní odpružení IsoSpeed, výkonná elektronická sada komponent, specifické kontaktní body pro ženy a karbonová kola Bontrager nabízejí rychlou a pohodlnou jízdu vhodnou k poznávání.
 
Barva / Semigloss Trek Black/Sprintmint
Na dotaz
Značka: TREK
135 990 Kč
Kategorie: Silniční
Záruka: Doživotní záruka na rám

Je pro vás vhodné, pokud…

Chcete karbonová kola, která svou kvalitou odpovídají vašemu rámu a sadě komponent. Jezdíte velké vzdálenosti a nedržíte se jen asfaltu. Souhlasíte se ženami, které upřednostňují dámská kola, jež jim dobře padnou.

Získáte toto vybavení

Rám z OCLV karbonu řady 500 s předním a zadním odpružením IsoSpeed, aerodynamická karbonová kola Bontrager Aeolus Pro 3, dotykové body specificky navržené pro ženy, výkonné ráfkové brzdy pro přímou montáž a plná elektronická sada komponent 2x11 Shimano Ultegra Di2. Dámské kolo Domane SL 7 rovněž nabízí vnitřní vedení kabeláže pro elegantní vzhled, karbonovou sedlovku a stabilní vytrvalostní geometrii zajišťující pohodlí na těch nejdelších a nejdrsnějších silnicích.

Na závěr

S dámským kolem Domane SL 7 s přidanými dotykovými body navrženými specificky pro ženy si pořizujete karbonový silniční stroj připravený na závody a veškerá dobrodružství. Výrazný upgrade proti základnějším modelům představuje elektronická sada komponent a karbonová kola Bontrager Aeolus Pro 3.

 

  RÁM Karbon OCLV řady 500, přední a zadní IsoSpeed, kónická hlavová trubka E2, BB90, brzdy pro přímou montáž, konstrukce s přenosem síly Power Transfer, skryté úchyty na blatníky, vnitřní vedení kabeláže, držák řetězu 3S, kompatibilní s DuoTrap S, sedlovka optimalizovaná pro jízdu
  VIDLICE Karbon Domane, karbonový sloupek E2, brzdy pro přímou montáž
  ZAPLETENÁ KOLA Bontrager Paradigm Comp umožňující použití bezdušových plášťů
  PLÁŠTĚ Bontrager R2 Hard-Case Lite, 700x28c
  BRZDY Bontrager Speed Stop (44 & 47: Shimano Ultegra)
  ŘAZENÍ  Shimano Ultegra Di2, 11 rychlostí
  PŘEHAZOVAČKA Shimano Ultegra Di2
  PŘESMYKAČ Shimano Ultegra Di2, braze-on
  KLIKY Shimano Ultegra, 50/34 (kompaktní)
  STŘEDOVÉ SLOŽENÍ BB90
  KAZETA Shimano Ultegra, 11-32, 11 rychlostí
  ŘETĚZ Shimano Ultegra
  SEDLO Bontrager Ajna Comp, lyžiny Chromoly
  SEDLOVKA Karbonový sedlový nástavec Bontrager optimalizovaný pro jízdu, offset 20 mm
  ŘIDÍTKA Bontrager Elite IsoZone, VR-SF, 31,8 mm
  PŘEDSTAVEC Bontrager Pro, 31,8 mm, 7 stupňů, úchyty na cyklopočítač a světla
  OMOTÁVKA Omotávka Bontrager
  HLAVOVÉ SLOŽENÍ Integrované středové ložisko, zapouzdřené, horní 1-1/8", spodní 1,5"
  PEDÁLY  Bez pedálů 
  VÁHA  7.76 kg / 52 cm 

 

Proč ho máme rádi

  1. Je vybaveno karbonovými koly. Díky tomuto podstatnému upgradu ve výkonu se tak jedná o silniční kolo za nejdostupnější cenu v řadě Domane.
  2. Toto výborné dámské kolo je univerzální silniční stoj, který je připraven na závody. Má lehký karbonový rám, karbonová kola a přední a zadní odpružení IsoSpeed zajišťující hladkou jízdu na nerovném povrchu.
  3.  Řazení Di2 zní jako robot. Takovéto futuristické vybavení si musí každý zamilovat. Detaily jsou důležité. Jako např. omotávka řídítek, která barevně ladí s rámem.