Značka: TACX

Cyklotrenažér TACX T2060 Ironman Smart

1 hodnocení
25 990 Kč 26 490 Kč Sleva 2 %
Skladem

Vysoce výkonný virtuální cyklotrenažér TACX s motorovou brzdou s max. výkonem 1500W (reálné stoupání -5 až 20%). 

Kategorie: Trenažery a válce
Záruka: 2 roky

Vysoce výkonný virtuální cyklotrenažér TACX s motorovou brzdou s max. výkonem 1500W (reálné stoupání -5 až 20%).

Trenažér používá Bluetooth a ANT+ přenosovou technologii a je možné jej ovládat pomocí Vašeho tabletu (iPad 3 a vyšší, iPad mini a iPad Air nebo Android 4.3. a vyšší) nebo Smartphone (iPhone 4s a vyšší nebo Android 4.3. a vyšší) za použití free aplikací dostupných na App Store a Obchod Play. Nebo je možné propojení s PC pomocí Upgrade Smart T2990, který je součástí balení a obsahuje ovládací jednotku, ANT+ anténu a SW TTS4-Advanced. TTS4 SW Vás přenese do virtuální reality - na dráhu, silnici nebo do terénu.

Můžete závodit sám se sebou nebo proti virtuálním soupeřům. Veškeré uložené informace o rychlosti, ujeté vzdálenosti, frekvenci šlapání a tepové frekvenci lze vyhodnotit na PC pomocí Analyser software.

 

V balení je také podložka pod přední kolo, Tacx film IRONMAN World Chanpionship a láhev Kona. Hrudní pás není součástí balení, ale je možné použít hrudní pásy s Bluetooth/ANT+ přenosem např. Tacx T1994 (Polar BT pásy nefungují). Další volitelnou výbavou je držák na tablet T2092 nebo zatáčecí rám T2420 (využívá se ve virtuální realitě).